Produkty

Chytrý zámek Danalock V3

Výrobce: Poly-Control International ApS

Chytrý zámek Danalock V3

S chytrým zámkem Danalock nepotřebujete klíče. Jednoduše zamkněte všechny zámky při odchodu, zjistěte v kolik hodin dorazili vaše děti domů, nebo pusťte návštěvu dovnitř, i když jste zatím teprve na cestě z práce. Elegantní dánský design v sobě ukrývá odolný a velice bezpečný elektronický zámek s podporou Z-Wave a Bluetooth. Třetí verze zámku Danalock je chytřejší, menší, bezpečnější, rychlejší a se silnější výdrží.

Doporučená cena: 5 990 Kč

Nebo: 220 EUR

Koupit (5 990 Kč)

Zapomenuté klíče? Žádný problém

Jistě to znáte. Vracíte se domů, ale vzápětí zjistíte, že jste zapomněli klíče. V lepším případě jsou ukryty někde na dně vaší tašky. S chytrým zámkem Danalock můžete tento problém hodit za hlavu. Danalock můžete snadno odemknout přes mobilní aplikaci, otočením zámku, nebo automatikou systému FIBARO.

Zapomenuté klíče? Žádný problém
Menší, rychlejší, bezpečnější

Menší, rychlejší, bezpečnější

Zámek Danalock má více než 10ti letou vývojovou tradici. Třetí verze zámku Danalock je lepší než kdy předtím. Chlubí se menšími rozměry, 4x větší rychlostí a vylepšenou inteligencí. To vše ve zbrusu novém dánském designu. Zásadní je vylepšení bezpečnostních prvků, díky čemuž se Danalock stal leaderem v oboru a nastolil tak zcela nové standardy. Kromě toho se může pochlubit auto kalibrací a funkcí TwistAssist, díky které budete moci odemknout pomocí jemného otočení.

Bezpečnost na prvním místě

Danalock V3 je nejbezpečnější smart zámek, který kdy byl vytvořen. Danalock je vybaven speciálním TPM čipem, který uchovává veškeré šifrovací klíče na extrémní úrovni zabezpečení. Šifrování probíhá dle standardu AES 256. Komunikace mezi vaším telefonem a zámkem probíhá podobně jako TLS 1.2, což je využíváno bankami a bezpečnostními systémy po celém světě. Bezpečnost je pro Danalock na prvním místě.

Bezpečnost na prvním místě
Pasuje na všechny dveře

Pasuje na všechny dveře

Danalock V3 je jediný chytrý zámek na trhu, který pasuje na dveře v každém regionu. Instalace na vaše české dveře nejsou žádný problém, stejně jako na ty americké. Samotná instalace je pak velice jednoduchá.

Jednoduchá instalace

Danalock V3 je bezdrátový elektronický zámek, ke kterému nepotřebujete žádné kabely. Jednoduše jej stačí zasadit do držáku a otočit ho tak, aby zaskočil. Danalock se chlubí tím, že je možné jej nainstalovat na každé dveře. Postupovat můžete dle obrázkového návodu, který naleznete v podpoře produktu. Zámek je poháněn standardními bateriemi typu CR123A, které vydrží celý rok a jejich výměna je velice snadná. Stav baterií vidíte snadno přímo v aplikaci, nemusíte se tak bát, že zapomenete na výměnu.

Jednoduchá instalace
Vzdálené otevření

Vzdálené otevření

K zámku Danalock V3 nepotřebujete klíče. Jednoduše jej odemkněte, nebo zamkněte pomocí mobilní aplikace, například když teprve přicházíte ke dveřím. Vracíte se domů a máte plné ruce s nákupem? Žádný problém, nechte Danalock odemknout automaticky. Díky inteligenci systému FIBARO můžete Danalock zapojit do libovolných scénářů. Například váš scénář "Spánek" může vypadat tak, že stisknete Tlačítko FIBARO a následně se automaticky zamknou všechny zámky, zatáhnou se rolety, zhasnou světla, vypnou nepotřebné spotřebiče a vy můžete jít s klidem spát bez zbytečného kontrolování domácnosti. Nechte rutinní věci na automatice, díky systému FIBARO.