Produkty

Chytrý zámek Danalock V2

Výrobce: Poly-Control International ApS

Chytrý zámek Danalock V2

Nechte FIBARO otevřít dveře, když se vrátíte domů, aniž byste museli hledat klíče. Získejte přehled o tom, kdy děti dorazí domů. Pusťte návštěvu, i když jste teprve na cestě z práce. Zamkněte automaticky všechny zámky při odchodu. Odolný a elegantní dánský design v sobě ukrývá moderní a bezpečný elektronický zámek se Z-Wave a Bluetooth komunikací. Odemknutí může navíc spustit uvítací scénu, díky integraci s FIBARO.

Doporučená cena: 6 900 Kč

Nebo: 262 EUR

Koupit (6 900 Kč)

Už nemusíte myslet na klíče

Málokdo rád hledá ve svazku klíčů ten správný. A téměř kdokoli si někdy klíče zapomněl. S chytrým zámkem už klíče řešit nemusíte. Připojíte jej na každý běžný zámek a odemknout budete moci jedním stiskem v aplikaci, dotykem zámku nebo pomocí automatiky.

Už nemusíte myslet na klíče
Žádné kabely, dlouhá výdrž

Žádné kabely, dlouhá výdrž

Ovládání zámku je bezdrátové – o komunikaci se stará Bluetoot či Z-Wave protokol. Napájení zařízení zajišťují běžně dostupné baterie, které vydrží i při častém používání celý rok a snadno je vyměníte během chvilky.

Vzdálené otevření a omezený přístup

Jsou lepší možnosti, než schovávat klíče pod rohožku. Chcete pustit někoho domů, i když tam nejste? Prostě mu vzdáleně odemknete. Můžete tak pustit údržbáře a opět za nimi zamknout. Nebo pronajmout byt a nájemci udělit přístup pouze do místností, které vyberete, po stanovenou dobu.

Vzdálené otevření a omezený přístup
Děti jsou doma

Děti jsou doma

Dorazily vaše ratolesti v pořádku ze školy či sportovního kroužku? Nemusíte se strachovat, ani spoléhat na to, že vám do telefonu říkají pravdu. Stačí zkontrolovat historii elektronického zámku Danalock či si přímo nastavit pro děti notifikace.

Snadná instalace kdekoli

Díky malým rozměrům a kompatibilitě s naprostou většinou běžně používaných zámků můžete Danalock instalovat na prakticky jakékoli dveře a to bez potřeby zámečníka. Vše potřebné včetně podrobného návodu najdete v balení. Nastavení je naprosto intuitivní.

Snadná instalace kdekoli
Klíčové funkce

Klíčové funkce

K zámku lze dokoupit i certifikovanou bezpečnostní vložku. Ovládání pomocí Bluetooth, Z-Wave (mobilní aplikace, řídicí jednotka) či manuálně (dotyková gesta). Umožňuje automatické zamknutí na základě vzdálenosti či času. Snadná instalace na již existující zámky (retrofit).