Produkty

Fancoil Termostat

Výrobce: MCO Home

Vyžaduje odbornou instalaci

Koupit (2 990 Kč)

Fancoil Termostat

Zapněte si vytápění místnosti dřív, než přijdete z práce. Termostat na dálkové ovládání splyne s vaší chytrou domácností díky Z-Wave síti a umožní nastavit rozdílnou teplotu do pracovny i třeba na odpočinek v ložnici. Skvěle funguje s FIBARO řídicími jednotkami i ostatními produkty. Přidejte si ho do své aplikace a mějte vše pod kontrolou z jediného místa.

Doporučená cena: 2 990 Kč

Nebo: 106 EUR

Koupit (2 990 Kč)

Ovládněte teplotu

Ovládejte teplotu ve svém domě pohodlně pomocí dálkového ovládání. Termostat měří teplotu v místnosti a dokáže ji regulovat podle aktuální potřeby. Zároveň vám umožní kontrolu spotřeby a získáte přehled o jejím aktuálním stavu přímo v aplikaci. Propojte termostat s ostatními zařízeními chytré domácnosti a maximalizujte své pohodlí.

Ovládněte teplotu
Instalační krabice

Instalační krabice

Pozor, ať už potřebujete termostat na 2 nebo 4 trubky, pro Fancoil termostat budete potřebovat čtvercovou, UK instalační krabici.

Barevné varianty

Vyrábí se ve dvou barvách. Zvolte tu, která se vám do vašeho interiéru hodí lépe a bude vám dělat větší radost. Bude to černá nebo bílá?

Barevné varianty
Vytěžte z něj maximum

Vytěžte z něj maximum

Zapněte si topení krátce před tím, než dorazíte domů. Chytrá domácnost ví, jak se mění počasí, a umí inteligentně rozložit vytápění mezi různé zdroje a místnosti. V ložnici budete mít ideální teplotu pro spánek i příjemné vstávání, v pracovně svěží vzduch pro připravené mozkové buňky. Do vašich přednastavených scén můžete přidat jakoukoliv teplotu pro práci, zábavu i relaxaci.