Produkty

dvojitý Smart modul

Výrobce: FIBARO

Vyžaduje odbornou instalaci

Koupit (1 812 Kč)

FIBARO dvojitý Smart modul

Dálkově ovládaný dvojitý chytrý modul FIBARO je navržen pro zapínání a vypínání až dvou elektrických zařízení nebo obvodů. Jeho kompaktní velikost umožňuje montáž zařízení přímo do montážních krabic dalších zařízení. Může být ovládán přes síť Z-Wave nebo přímo tlačítkem.

Doporučená cena: 1 812 Kč

Nebo: 73 EUR

Koupit (1 812 Kč)
Co to umí

Co to umí

Je kompatibilní s kontroléry (řídicími jednotkami), komunikujícími pomocí radiového signálu Z-Wave a Z-Wave+ - funguje jako opakovač signálu Z-Wave Podporuje ochranný mód (bezpečnostní mód sítě Z-Wave), AES-128 šifrování, takže vaše data jsou chráněna na úrovni internetového bankovnictví. Max. zatížení 6A jeden kanál, 9.5A oba kanály dohromady a vyžaduje neutrální vodič (nulák). Bezpečnostní režimy: S0 a S2 Rozměry: 42,5 x 38,25 x 20,3 mm

Jak vám to pomůže

Dálkově ovládaný dvojitý chytrý modul FIBARO je navržen pro zapínání a vypínání až dvou nezávislých elektrických zařízení nebo obvodů o maximálním příkonu 1,5 kW. Má 2 výstupní relé a 2 vstupní kontakty. Díky jeho kompaktní velikosti je možné ho instalovat přímo do montážních krabic dalších zařízení. Můžete ho ovládat vzdáleně pomocí mobilní aplikace nebo přímo tlačítem (vypínačem).

Jak vám to pomůže