Produkty

Spínací modul pro Apple HomeKit

Výrobce: FIBARO

Vyžaduje odbornou instalaci

Koupit (1 812 Kč)

FIBARO Spínací modul pro Apple HomeKit

FIBARO Spínací modul je určen pro instalaci (do 3 minut) do standardních nástěnných spínacích skříní nebo kdekoli jinde, kde je nutné ovládat elektrická zařízení (jmenovitý proud 8A). Umožňuje ovládat připojená zařízení buď prostřednictvím technologie Apple HomeKit (s nízkou spotřebou energie Bluetooth®), nebo přes spínač připojený přímo k němu a je vybaven funkcí měření výkonu a spotřeby energie.

Doporučená cena: 1 812 Kč

Nebo: 73 EUR

Koupit (1 812 Kč)

Co spínací modul dokáže?

Vstupy a výstupy umožňují bezdrátově ovládat lokální spínače, sledovat jejich stav či odeslat informaci o stisku tlačítek do centrální jednotky či libovolného zařízení. Zapojený spínač se tak změní v přijímač i vysílač zároveň. Modul umožňuje obyčejným tlačítkem ovládat více zařízení a také kontrolovat spotřebu energie.

Co spínací modul dokáže?
Správa scén

Správa scén

Automatizované scénáře v prostředí Apple HomeKit? Ano, jednoduché, které nastavíte pomocí času a senzoru vytvořit můžete. Pokud byste chtěli nastavovat scénáře složitější, podívejte se, co vykouzlíte s FIBARO řídicí jednotkou Home Center 3 (Z-Wave). Jen pozor, je sice vybavená Bluetooth rádiem, ale NENÍ kompatibilní s Apple HomeKit zařízeními, komunikuje a ovládá FIBARO Z-Wave senzory a aktory.

Vyberte si správnou volbu

Spínací modul pro Apple HomeKit umožňuje ovládat připojená zařízení prostřednictvím technologie Apple HomeKit (s nízkou spotřebou energie Bluetooth®), nebo přes spínač připojený přímo k němu a je vybaven funkcí měření výkonu a spotřeby energie. Pokud chcete spínací modul pro doplnění ekosystému FIBARO, zvolte alternativní variantu na technologii Z-Wave.

Vyberte si správnou volbu