Produkty

Spínací modul pro Apple HomeKit

Výrobce: FIBARO

Vyžaduje odbornou instalaci

Koupit (1 651 Kč)

FIBARO Spínací modul pro Apple HomeKit

FIBARO Spínací modul je určen pro instalaci (do 3 minut) do standardních nástěnných spínacích skříní nebo kdekoli jinde, kde je nutné ovládat elektrická zařízení (jmenovitý proud 8A). Umožňuje ovládat připojená zařízení buď prostřednictvím technologie Apple HomeKit (s nízkou spotřebou energie Bluetooth®), nebo přes spínač připojený přímo k němu a je vybaven funkcí měření výkonu a spotřeby energie.

Doporučená cena: 1 651 Kč

Nebo: 60 EUR

Koupit (1 651 Kč)

Co spínací modul dokáže?

Vstupy a výstupy umožňují bezdrátově ovládat lokální spínače, sledovat jejich stav či odeslat informaci o stisku tlačítek do centrální jednotky či libovolného zařízení. Zapojený spínač se tak změní v přijímač i vysílač zároveň. Modul umožňuje obyčejným tlačítkem ovládat více zařízení, zapojit zařízený do automatických akcí a kontrolovat spotřebu energie.

Co spínací modul dokáže?
Vyberte si správnou volbu

Vyberte si správnou volbu

Spínací modul pro Apple HomeKit umožňuje ovládat připojená zařízení prostřednictvím technologie Apple HomeKit (s nízkou spotřebou energie Bluetooth®), nebo přes spínač připojený přímo k němu a je vybaven funkcí měření výkonu a spotřeby energie. Pokud chcete spínací modul pro doplnění ekosystému FIBARO, zvolte alternativní variantu na technologii Z-Wave.