Produkty

iTach Flex IP / WiFi

Výrobce: Global Caché

Vyžaduje odbornou instalaci

Koupit (4 100 Kč)

iTach Flex IP / WiFi

Připojte a ovládejte téměř jakékoliv zařízení s IR (nahradíte tak běžný dálkový ovladač). Například audio-video techniku, televizi či třeba klimatizaci. Balení obsahuje IP nebo WiFi modul a 3 kabelové IR vysílače. Konektory 3,5 mm jack 4pin, Ethernet a USB.

Doporučená cena: 4 100 Kč

Nebo: 155 EUR

Koupit (4 100 Kč)

Ovládání nikdy nebylo snažší

Zapomeňte na vaše současné dálkové ovladače, které vám leží na stole a ovládejte vše jednoduše pomocí aplikace FIBARO. iTach Flex a Aplikace FIBARO vám snadno nahradí vaše současné IR ovladače ať už se jedná o ovládání televize, audia, klimatizace, či čehokoli jiného. Produkt iTach Flex můžete zakoupit ve dvou verzích - bezdrátová verze WiFi a klasická verze IP.

Ovládání nikdy nebylo snažší
Využijte aplikaci naplno

Využijte aplikaci naplno

Díky ovládání pomocí mobilní aplikace FIBARO máte přístup k mnohem širším možnostem, než jen statickému ovládání vašich zařízení. Všechny spotřebiče a zařízení můžete zahrnout do předpřipravených scén a nechat tak pracovat inteligentní systém za vás. Zapomněli jste před odchodem z domu zapnutou televizi? Nevadí, jednoduše ji vypnete po cestě z vašeho telefonu.

Široké možnosti

Snadné vzdálené připojení IR nebo RS-232. Ovládání pomocí IP nebo WiFi. Vestavěná paměť na scény, možnost využití GlobalCaché cloudu. Konektory 3,5 mm jack 4pin, Ethernet a USB. Zařízení přijímá signál ze sítě pomocí Ethernetu nebo WiFi a vysílá je přes IR do koncových zařízení. Ke všem typům lze dokoupit také kabely s RS-232 komunikací, IR blaster s dosahem 10 metrů či výstupní relé. Napájení skrze microUSB, nabízíme také PoE verzi.

Široké možnosti
Použití

Použití

iTach Flex je ideálním společníkem do vašeho obývajícího pokoje. Ovládání televize, vašeho audio systému či herní konzole je hračkou. Jednoduše iTach zapojte a nakonfigurujte dle instrukcí, nalepte IR emitor a můžete si užívat jednoduchosti ovládání. Bezdrátová WiFi verze je ideálním doplňkem klimatizace. Zařízení iTach lze schovat přímo do klimatizace a následně jen vhodně umístit IR emitor.