Produkty

Popp venkovní bezpečnostní klávesnice

Výrobce: Popp & Co.

Vyžaduje odbornou instalaci

Podpora

Popp venkovní bezpečnostní klávesnice

Venkovní bezpečnostní klávesnice je multifunkční zvonek a zabezpečený zámek v jednom. Nemusíte s sebou nosit svazek klíčů, ani mít obavy, že se děti nedostanou domů. Stačí si jen zapamatovat číselný kód, kterým odemknete dveře.

Doplňek vyřazen z prodeje!

Podpora

Dokonalé bezpečí a přehled

Na bezpečnostní klávesnici můžete nastavit až 20 různých PIN kódů - pro vaši rodinu nebo přátele. Každý kód musí mít alespoň 4 čísla, nejdelší kód maximálně 10 čísel. Navíc, jednotlivé PIN kódy mají vlastní ID - dokážete tak pohodlně zjistit, kdo a kdy přišel domů. Přednastavené scény zase oceníte při rutinních činnostech - po odemknutí se například mohou rozsvítit světla nebo začne hrát hudba. Vše je propojeno díky technologii Z-Wave, klávesnice je tak plnohodnotnou součástí FIBARO eko systému.

Dokonalé bezpečí a přehled
Vlastní nastavení

Vlastní nastavení

Na klávesnici je samozřejmě také zvonek, který může mít opět svou vlastní definovanou scénu. Můžete tak třeba nastavit, že po zazvonění se automaticky ztlumí vaše hifi a rozsvítí světla u vchodu. Klávesnice je chráněna proti odcizení a nevítaným hostům. Jakmile se někdo pokusí klávesnici odstranit nebo opětovně zkouší prolomit PIN, dostanete zprávu nebo se může automaticky spustit siréna.