Produkty

Spínací modul 2

Výrobce: FIBARO

Vyžaduje odbornou instalaci

Koupit (1 812 Kč)
Přehrát video

FIBARO Spínací modul 2

Reléový modul FIBARO s binárními vstupy a rádiovou komunikací určený pod vypínač nebo kamkoliv, kde je zapotřebí ovládat zařízení o maximálním příkonu 2,5 kW. Má 1 výstupní relé a 2 vstupní kontakty.

Doporučená cena: 1 812 Kč

Nebo: 73 EUR

Koupit (1 812 Kč)

Co to umí

Vstupy a výstupy umožňují bezdrátově ovládat lokální spínače, sledovat jejich stav či odeslat informaci o stisku tlačítek do centrální jednotky či libovolného zařízení. Zapojený spínač se tak změní v přijímač i vysílač zároveň. Modul umožňuje obyčejným tlačítkem ovládat více zařízení, zapojit zařízený do automatických akcí a kontrolovat spotřebu energie.

Co to umí
Jak vám to pomůže

Jak vám to pomůže

Díky spínači můžete odkudkoliv zapínat a vypínat připojená zařízení a to jak manuálně, tak automaticky, což využijete zejména při tvorbě vlastních scén. Když se přiblížíte k senzoru, rozsvítí se světlo, pokud se spustí alarm, mohou se všechna světla v domě rozblikat. Když jdete spát nebo odcházíte z domu, můžete vše nepotřebné jednoduše vypnout. V aplikaci vidíte, kde se svítí i kolik jste spotřebovali elektřiny.

Jednoduchá instalace

Již žádné komplikované instalace. Stačí umístit spínací modul do zásuvky a připojit jej do současné instalace. Díky miniaturním rozměrům modulu je možné jej umístit na mnoha místech.

Jednoduchá instalace
Komfortnější zapojení

Komfortnější zapojení

Spínací modul je vybaven zásuvkami se zvětšeným průřezem, což umožňuje připojit dráty s větším průměrem a výrazně tak zjednodušit proces instalace.

Silnější signál

Druhá verze spínacího modulu přichází s vylepšenou sílou signálu, což vám umožní více možností během instalace a zvýšení síťového pokrytí.

Silnější signál
Notifikace o nepoužívaných zařízeních

Notifikace o nepoužívaných zařízeních

Zapomněli jste v koupelně zapojenou žehličku na vlasy zatímco jste si odběhli do vedlější místnosti? Spínací modul dokáže monitorovat elektrická zařízení, která se aktuálně nepoužívají. Systém vás bude informovat pokud necháte zařízení zapnuté a umožní vám jej vypnout na dálku.

Přívětivá konfigurace

Vestavěná RGB dioda je neocenitelným pomocníkem během procesu instalace. Dioda signalizuje zda byl modul přidán nebo odebrán ze sítě. Můžete také zjistit zda byla kalibrace nebo aktualizace modulu úspěšná.

Přívětivá konfigurace
Správa scén

Správa scén

Dokonce i ty nejkomplexnější akce mohou být aktivované prostřednictvím vypínače připojeného ke spínacímu modulu. S pouhým stisknutím tlačítka když vcházíte do místnosti je to přirozené jako když rozsvěcujete světla.