Produkty

Termostat HEATIT pro podlahové topení, černý

Výrobce: Thermo-Floor

Vyžaduje odbornou instalaci

Koupit (3 490 Kč)

Termostat HEATIT pro podlahové topení, černý

Termostat pro řízení podlahového topení s možností připojení do Z-Wave sítě. Vlastní čidlo prostorové teploty a vstup na externí čidlo. Přímé spínání 230 V elektrického nebo vodního podlahového tělesa. Zapuštěná konstrukce. Podsvícený displej, možnost kalibrace a nastavení časového programu přímo v řídící jednotce. V nabídce také v bílém provedení.

Doporučená cena: 3 490 Kč

Nebo: 133 EUR

Koupit (3 490 Kč)

Co to umí

Tento na první pohled klasický termostat s hezkým designem vám umožní inteligentní vzdálené ovládání, přesnější měření teploty či omezení teploty podlahy. Propojení s ostatními zařízeními a centrální jednotkou umožní regulaci na základě jiných zařízení v rámci skupiny či na základě scény. Zároveň vám dá větší kontrolu nad spotřebou a přehled o aktuálním stavu v aplikaci.

Co to umí
Jak vám to pomůže

Jak vám to pomůže

Zapněte si topení krátce před tím, než dorazíte z práce. Díky inteligentnímu řízení se vám už nikdy nestane, že by podlaha nepříjemně pálila. Inteligentní dům ví, jak se mění počasí, a umí chytře rozložit vytápění mezi různé zdroje a místnosti. V ložnici budete mít ideální teplotu pro spánek i příjemné vstávání. Do vašich scén můžete přidat vhodnou teplotu pro práci, zábavu i relaxaci.