Produkty

Termostat pro elektrické topení

Výrobce: MCOHome

Vyžaduje odbornou instalaci

Koupit (2 558 Kč)

Termostat pro elektrické topení

Tento inteligentní termostat slouží pro regulaci elektrického podlahového topení. Termostat je vhodný například pro elektrické podlahové fólie, topné kabely, elektrické radiátory a panely, apod.

Doporučená cena: 2 558 Kč

Nebo: 103 EUR

Koupit (2 558 Kč)

Co to umí

Díky Z-Wave komunikaci je termostat plnohodnotnou součástí FIBARO eko systému. Se všemi prvky snadno a hladce komunikuje, a doplní tak vaší chytrou domácnost. Nemusíte tak ovládat přímo termostat, ale jednoduše třeba zvolíte scénu, než přijdete domů. Na jeden povel tak bude doma ideální teplota a třeba intenzita osvětlení.

Na termostatu oceníte mimo elegantního vzhledu také snadné ovládání pomocí velkých dotykových tlačítek se zvukovým signálem, kvalitní a přehledný displej, přesnou kalibraci teploty.Tu měří přesně a bez odchylek, mj. díky správně umístěnému čidlu, které není ovlivňováno teplem z elektroniky uvnitř termostatu.

Co to umí
S čím vám pomůže

S čím vám pomůže

Díky inteligentnímu řízení se nestane, že by bylo doma přetopeno nebo podlaha nepříjemně pálila. Chytrá domácnost reaguje na počasí, můžete si jednoduše nastavit scény pro spánek, vstávání, práci nebo relaxaci. Než přijdete z práce nebo se budete vracet z dovolené, tak už bude doma krásně teplo.

Pokud máte nebo preferujete teplovodní vytápění, podívejte se na náš termostat pro teplovodní topení.

Barevné varianty

Vyrábí se ve dvou barvách. Zvolte tu, která se vám do vašeho interiéru hodí lépe. Bude to černá nebo bílá?

Barevné varianty