Produkty

Termostat pro vodní topení

Výrobce: MCOHome

Vyžaduje odbornou instalaci

Koupit (2 443 Kč)

Termostat pro vodní topení

Tento chytrý termostat slouží pro regulaci vodního topení a kotle. Termostat použijete pro regulaci spínání kotle, termoelektrického pohonu ventilů nebo oběhových čerpadel.

Doporučená cena: 2 443 Kč

Nebo: 98 EUR

Koupit (2 443 Kč)

Co to umí

Díky Z-Wave komunikaci je termostat plnohodnotnou součástí FIBARO eko systému. Stává se tak plnohodnotnou součástí vaší chytré domácnosti. Díky propojení s řídící jednotkou hladce spolupracuje s ostatními zařízeními v domě. Pomocí přednastavitelných scén tak na jedno kliknutí můžete nastavit třeba teplotu 22°C, sníženou intenzitu osvětlení a stažené žaluzie. Topení můžete spravovat i na dálku, třeba z práce, nebo když jste na cestách.

Termostat je osazen velkými tlačítky a zvukovým signálem při stisku pro snadné ovládání, má kvalitní displej a přesnou kalibraci teploty. Tu měří přesně a bez odchylek, mj. díky správně umístěnému čidlu, které není ovlivňováno teplem z elektroniky uvnitř termostatu.

Co to umí
Jak vám to pomůže

Jak vám to pomůže

Chytrý termostat chrání domácnost a vaši podlahu proti přetopení, v případě extrémních teplot sám topení vypne. Hlídá také optimální teplotu, kterou potřebujete, nestane se, že by podlaha nepříjemně pálila. Vytápění je možné řídit také v závislosti na počasí, manuálně nebo vzdáleně pomocí aplikace. Zkrátka tak, jak to pro vás bude pohodlné.

Pokud máte nebo preferujete vytápění přímo elektřinou, podívejte se na náš termostat pro elektrické topení.

Barevné varianty

Vyrábí se ve dvou barvách. Zvolte tu, která se vám do vašeho interiéru hodí lépe. Bude to černá nebo bílá?

Barevné varianty