Nezařazené

Letní grilování si žádá inteligentní dům

22. června 2016

Ačkoliv jsme se nemohli dočkat, doba venkovních oslav a zábavy je konečně před námi! Ať oslavujete narozeniny, pořádáte večírky na oslavu zásnub či povýšení v zaměstnání atp., ujistěte se, že váš chytrý dům je připraven pojmout vámi sestavený náročný program plný zábavy, když chcete zapůsobit na své hosty.

Představte si, že právě dokončujete zeleninový tác v kuchyni, když v tom uslyšíte ťukání na dveře. Ve stejný čas obdržíte upozornění, že bateriové pohybové čidlo zaznamenalo pohyb a přímo na vašem telefonu se zobrazí živý záznam kamery. Namísto toho, abyste všeho zanechali a šli otevřít dveře, jednoduše jej odemkněte zmáčknutím tlačítka na displeji a dejte hostovi vědět „Pojď dál!“

Hosté postupně přicházejí a vy nemusíte již přítomné nechávat samotné na zahradě.

GRILL-INTERCOM_1

Jak z domu hosté přichází a odchází, například aby navštívili koupelnu, dostáváte průběžné oznámení z řídicí jednotky o tom, že některé dveře zůstaly otevřené déle, než je nastavený čas a klimatizace také stále běží. Inteligentní systém se vás pomocí vyskakovací zprávy na displeji zeptá, zda byste rádi klimatizaci vypnuli a vy ji můžete vypnout, aniž byste museli přerušit právě probíhající konverzaci se svými přáteli. Celou akci provedete jednoduchým otevřením aplikace a zmáčknutím tlačítka.

Večírek probíhá skvěle a slunce již zapadlo. Zmáčknutím jednoho tlačítka zapněte vaši venkovní zábavní scénu, která spustí osvětlení na terase, po stranách chodníku a příjemnou večerní hudbu na pozadí.

obrázek

Když přijde čas na dezert, zapněte kávovar i když právě relaxujete v křesle.

Inteligentní domácnost vám poskytuje pohodlí, ale zároveň umožňuje trávit více času s vašimi hosty. S domem jako je tento nebudete pouze králem grilování, budete králem léta.