Ochrana života a majetku

Získejte se systémem FIBARO jistotu, že je u vás doma všechno v pořádku.

Bezpečí inteligentně

Chytrý zabezpečovací systém pro 21. století.

Bezpečný život váš a vašich blízkých je prioritou číslo jedna. S inteligentním systémem FIBARO se nemusíte bát o bezpečnost rodiny, ani vašeho majetku. Díky široké škále senzorů a bezpečnostních prvků můžete vytvořit opravdu kvalitní bezpečnostní systém, to vše s pohodlným ovládáním přes váš mobilní telefon nebo tablet - odkudkoli, kde právě jste. Možné je také napojení na váš současný systém zabezpečení, z kterého se tak rázem stane inteligentní systém. Vítejte v chytrém světě FIBARO.

Klidný a zdravý život na prvním místě

Ochrana majetku není tím nejdůležitějším aspektem, nýbrž zdraví a kvalita vašeho života. FIBARO myslí v první řadě na váš komfort a kvalitu života.

Klidný a zdravý život na prvním místě

Senzor pro detekci kouře je základní bezpečnostní prvek, který by neměl ve vaší domácnosti chybět. Zapomněli jste zapnutou troubu, nebo jsou děti doma samotné? Ode dneška můžete mít vše pod kontrolou a o každém výkyvu mimo standard být ihned informováni přes svůj mobilní telefon. V případě detekce požáru dokáže FIBARO vytáhnout žaluzie, otevřít garážová vrata, odpojit spotřebiče nebo nasvítit únikovou cestu z domu. Kouřový senzor FIBARO je nejen lehký a krásný na pohled, ale především dokonale funkční. Baterií napájený senzor odolá teplotám až 200 °C.

Často opomíjeným nebezpečím ve vaší domácnosti je však oxid uhelnatý (CO), kterému se ne nadarmo přezdívá neviditelný zabiják. Oxid uhelnatý je jedovatý. I když jej nevidíte, ani necítíte. Je nebezpečný i v malé koncentraci nejen pro vaši rodinu, ale i pro zvířata. Zmatenost, podrážděnost, bolesti hlavy, nevolnost - takové mohou být příznaky vysoké hladiny CO. Zvýšila se hladina více oproti standardu? FIBARO Detektor CO vás bude ihned informovat a vy tak do místnosti můžete pustit čerstvý vzduch pro maximální kvalitu ovzduší. Posuňte kvalitu vašeho života na nový level.

Zabezpečení vašeho majetku

Se systémem FIBARO se o svůj majetek nemusíte bát. Díky senzorům můžete vytvořit zcela nový systém zabezpečení, nebo udělat ze svého stávajícího zabezpečovacího systému díky spojení se systémem FIBARO, inteligentní systém, který se přizpůsobí vašemu životu.

To vše s možností sledování a ovládání přes mobilní aplikaci odkudkoli na světě. Jste na dovolené a máte obavu, zdali se ve vašem domově něco neděje? Se systémem FIBARO můžete na podobné obavy zapomenout. O všem budete ihned informováni prostřednictvím mobilního telefonu a můžete tak ihned učinit patřičné kroky, nebo nechat pracovat inteligentní systém, který může kontaktovat například policii v místě vašeho bydliště.

Nenechte svůj majetek zlodějům

Zloději a vandalové jsou v žebříčku pojistných událostí už na druhém místě. Ztráta vašeho majetku, poničení domácnosti a nebo dokonce ohrožení vaší rodiny. To vše se vám může stát v nezabezpečené domácnosti.

S chytrým zabezpečovacím systémem FIBARO bude váš majetek chráněn, stejně jako vaše rodina. Každý pohyb dveří nebo okna ihned zachytí magnetické senzory, pohyb v domě ihned rozpoznají pohybová čidla a kamery zachytí konkrétního pachatele. Při vniknutí zloděje se může ihned spustit hlasitý alarm, mohou začít blikat venkovní i vnitřní světla a kontaktovat policie. O všem co se právě děje budete samozřejmě v reálném čase informováni přes váš chytrý telefon, nebo tablet. Odstřežit alarm můžete např. pomocí otisku prstu na svém iPhone (Touch ID).

Nenechte váš majetek zlodějům

Díky inteligenci systému FIBARO lze vymyslet téměř jakékoli přednastavené scénáře. Výtržníci v takovém stavu přinejmenším znejistí, ve většině případů ihned opustí váš dům. Zapomeňte na hlídání od vašich sousedů. Pravděpodobnost, že některý z vašich sousedů bude řešit například zvuk rozbití skla, které není opakované, je velmi malá. Vykradení nebo loupežné přepadení nemá negativní vliv jen na váš majetek. Běžný je hrozivý zážitek a psychická újma. Chraňte sebe i svůj majetek pomocí inteligentního zabezpečovacího systému FIBARO. Certifikace, kterou se chlubí mnoho výrobců zabezpečovacích prvků nemusí nutně znamenat výhru. Pro běžná pojistná plnění u krádeží v průměrné domácnosti je FIBARO zcela dostatečným zabezpečením.

Otevřená okna a jiné pohromy

Jistě znáte ten pocit. Odejdete z domu, ale najednou si říkáte, zda jste zavřeli všechna okna. Se systémem FIBARO budete ihned vědět na čem jste. Díky senzoru pro okna a dveře ihned uvidíte stav konkrétního okna či dveří. Pokud máte existující zabudované magnetické senzory, skvěle vám poslouží Univerzální senzor FIBARO.

Budete vědět o každém pohybu

Kromě bezpečnostních prvků jako je senzor na okna a dveře jistě oceníte inteligentní pohybové čidlo FIBARO. Detektor pohybu dohlíží na vás a váš majetek 24 hodin, 7 dní v týdnu. O všech nekalých aktivitách budete ihned informováni prostřednictvím notifikací. Citlivost senzoru lze nastavit. Nemusíte se tak bát, že čidlo bude snímat i vaše domácí mazlíčky. Pro dokonalou kontrolu je možné integrovat vnitřní i venkovní kamery.

Rodina pod kontrolou a mnohem více

Nevíte jestli vaše dítě v pořádku dorazilo ze školy tak jak mělo? Se systémem FIBARO můžete při příchodu vašich ratolestí ihned dostat notifikaci. Stejně tak můžete pomocí senzorů ochránit před dětmi například barovou skříňku, nebo jiná pro ně dostupná místa. FIBARO skvěle poslouží i pro nemocného seniora, který například jedním stiskem bezdrátového tlačítka dokáže přivolat vaši pomoc.

Předejděte katastrofám

Voda je nejčastější pojistnou událostí v domácnosti, proto byste se nechtěným únikům vody měli obloukem vyhnout. S inteligentním systémem FIBARO je to hračka. Detektor zaplavení FIBARO je nejen krásný na pohled, ale také extrémně funkční a neunikne mu jediná kapka.

Detektor zaplavení

Zakročte včas

Máte obavy abyste nevytopili sousedy zatímco nejste doma? Se systémem FIBARO nemusíte. Dalším užitečným pomocníkem ve vaší domácnosti je zavírač ventilů na vodu a plyn, díky kterému můžete snadno při odchodu, nebo později na dálku, zavřít přívod. Vše můžete samozřejmě také nechat na automatice a přednastavených scénách.

Ovládejte odkudkoli

Domácnost se systémem FIBARO a vaším novým chytrým zabezpečovacím systémem můžete snadno ovládat odkudkoli chcete. Jednoduše si stáhněte aplikaci FIBARO dostupnou pro platformy iOS a Android, nebo využijte jednu z tradičnějších forem ovládání, jako je odchodové tlačítko, klíčenka, nebo klávesnice. FIBARO lze ovládat také pomocí gest prostřednictvím FIBARO Swipe. Díky mobilní aplikaci nejen že uvidíte aktuální stav vaší domácnosti, ale také přehled veškerých událostí (seznam Upozornění).

Dostupné na App Store Dostupné na Google Play

Jaké produkty budete potřebovat?

1 Produkty vhodné pro ochranu života

2 Produkty vhodné pro ochranu majetku

Proč zvolit FIBARO?

Možnosti ovládání

Možnosti ovládání

Zapomeňte na složitá a zastaralá ovládací zařízení. Zabezpečení pomocí systému FIBARO můžete ovládat přímo z mobilní aplikace ať už jste kdekoli. Ideálním doplňkem je také designová klíčenka a odchodové tlačítko pro maximální jednoduchost. Volitelně je možné napojit také klávesnice.

Řízení odkudkoli

Řízení odkudkoli

Nevypnuli jste přívod vody po odjezdu na dovolenou? Se systémem FIBARO žádný problém. Jednoduše přívod vypněte pomocí mobilní aplikace. Ať už jste doma, nebo na druhém konci světa, nad vaší domácností budete mít neustále kontrolu. Nemusíte si tak dělat zbytečné starosti co se ve vašem domě děje.

Napojení na EZS

Napojení na EZS

Pokud již ve své domácnosti některou z elektronických zabezpečovacích signalizací (EZS) používáte, není to žádný problém. Jednoduše posuňte váš zabezpečovací systém na nový level díky inteligenci, kterou FIBARO poskytuje. FIBARO lze snadno zaintegrovat do současných systémů zabezpečení.

Zálohování

Zálohování

Hladký chod veškerých procesů je prioritou číslo jedna. Abyste měli k vaší domácnosti nepřetržitý přístup, musí spolehlivě fungovat centrální jednotka. K bezproblémovému chodu je vhodné centrální jednotku FIBARO Home Center doplnit o záložní zdroj (UPS) a případně LTE router pro zálohování dat.

Zjistit více o systému FIBARO

Inteligentní systém FIBARO je víc než jen zabezpečení. FIBARO je komplexní systém pro ovládání chytrého domova. Osvětlení, vytápění, klimatizace, nebo žaluzie. S tím vším vám FIBARO dokáže pomoci.

Zjistit více o systému

Koupit FIBARO

Komponenty FIBARO můžete zakoupit u velkých internetových prodejců elektroniky. V případě, že máte zájem o odbornou instalaci, máme pro vás připraven seznam odborníků. Pokračujte kliknutím na tlačítko níže.

Kde koupit FIBARO