Montáž a instalace chytré domácnosti

Miniaturní rozměry, snadné a rychlé zapojení a okamžitá aktivace.

Bez nepořádku a nákladů navíc

Systém FIBARO je možné nainstalovat v jakémkoli domě, bytu či kancelářské budově. A to bez nutnosti sekání do zdí, poškozování omítek, tahání nových rozvodů ani výměny vypínačů.


Snadná a neinvazivní montáž

Ihned připraven k provozu

Základní produkty FIBARO jako detektor kouře nebo zaplavení, bezdrátová zásuvka či magnetický kontakt, nemusíte nijak speciálně zapojovat, jejich zprovoznění zvládne každý během chvíle. Stačí je vybalit a zapnout (většinou je nutné vložit baterii).

Přidání zařízení

Přidání zařízení do řídící jednotky

Vstupte do ovládacího panelu aplikace a vyberte Zařízení / Přidat. Za několik vteřin je hotovo. Pak už můžete váš nový přírůstek pojmenovat, zařadit a dále nastavit.


Vybalení z krabice

Vybalte vaše nové zařízení FIBARO z krabice.

Přidání zařízení do sítě

Ve webovém rozhraní či přímo v aplikaci pro chytrý telefon zvolte možnost Přidat nebo odebrat zařízení.

Spárování zařízení

Opakovaným stiskutím tlačítka spárujete zařízení s jednotkou Home Center.


Montáž invazivních zařízení

Montáž invazivních zařízení

Miniaturní rozměry

Odborná pomoc

Vestavné moduly jsou sice také velmi jednoduché, avšak pro vaše maximální pohodlí a bezpečí doporučujeme k jejich zapojení využít služeb elektrikáře či některou z našich montážních firem. Typická montáž jednoho modulu, pokud se nenarazí na potíže, zabere profesionálovi obvykle čtvrt hodiny od vypnutí jističe a nevyžaduje žádné vrtání ani vedení nových kabelů.

Rozšířené možnosti

Rozšířené možnosti

Námi vyškolené montážní firmy jsou odborníci na efektivní využití inteligentních zařízení. Díky jejich radám a znalostem můžete využít FIBARO skutečně na maximum. Některá zařízení podporují rozšiřující periférie a pokročilé způsoby zapojení a nastavení. Proto se neváhejte obrátit na vašeho lokálního specialistu.