S čím vám FIBARO pomůže?

Přehled, ovládání, bezpečí. Centrální mozek napojený na senzory a data z internetu dá vašemu domovu inteligenci.

Topení

Chytrý dům reguluje teplotu v každé místnosti zvlášť pro optimální spotřebu. Ví, v kolik hodin se vracíte z práce, v kolik půjdete spát i v kolik vstáváte. Inteligence se postará o efektivní řízení v závislosti na kontextu. Otevřeli jste okno? Topení se automaticky vypne.

Zjistit více o vytápění

Termostatická hlavice Danfoss

Topení

Klimatizace, větrání, rekuperace

FIBARO pozná, kdy je třeba vyvětrat a postará se o čerstvý vzduch třeba krátce před tím, než dorazíte domů. Samo si zvolí, zda využije větrání či klimatizaci podle venkovní teploty.


Žaluzie

Nejste doma a svítí vám do oken? FIBARO chytře odstíní či zastíní žaluzie podle počasí, abyste ušetřili za topení, respektive klimatizaci. Blíží se bouřka? Venkovní žaluzie se samy vytáhnou. Zapadá slunce? Lamely se naklánějí, aby vás neoslnilo. Setmělo se? Žaluzie se zatáhnou a nikdo vám do oken neuvidí. Blíží se budíček? FIBARO do pokoje pomalu vpustí světlo, aby se vám lépe vstávalo.

Zjistit více o žaluziích

Žaluzie

Světla

Světla

Máte náladu na romantickou večeři či domácí kino? Jedním stiskem tlačítka změníte atmosféru v místnosti díky světelným scénám. Potřebujete v noci do koupelny? Díky senzoru pohybu nemusíte hledat vypínač, díky inteligenci vás doprovodí tlumené světlo, které zbytečně neoslní. Jdete spát? Jedním tlačítkem vypnete světla v celém domě.


Zabezpečení a dohled

Nebojte se zapomenuté zapnuté plotýnky, tekoucí pračky, požáru ani vloupání. O všem se dozvíte dřív, než vznikne škoda. Kdykoliv se můžete zdarma podívat, co se děje v domě pomocí IP kamer. Že byste měli zavřít okna vám FIBARO připomene, když se blíží bouřka. Díky nezávislosti prvků se nemusíte bát ani pokud vypadne proud. Záplavový senzor, dveřní a okenní kontakty, senzory pohybu, kamery, kouřový senzor – pro váš klid i když nejste doma.

Zjistit více o zabezpečení

Zabezpečení

Úspora energie

Úspory

Zbytečná spotřeba zařízení ve vaší nepřítomnosti je minulost. Díky Fibaru ani nemusíte kontrolovat, zdali jste zapomněli zapnutou televizi. Všichni opustili dům, to znamená vypnout vše zbytečné – automaticky. Noční proud naopak využijete na maximum, díky inteligentním spínačům. Co je největší žrout energie v domácnosti? Chytré zásuvky a vyhodnocení v grafech vám to prozradí.


Multimédia

Vaše oblíbená hudba nebo film bude hrát v té místnosti, kde právě jste. Co je nového se díky buzení rádiem dozvíte dřív, než vstanete z postele. Jdete z ložnice do koupelny, z koupelny do kuchyně a vaše rádio putuje s vámi. Opouštíte dům a vše se samo vypne.

Multimedia

Vizualizace dat v aplikaci

Vizualizace dat v aplikaci

Kde se topí, kde je otevřené okno, a co vrata od garáže? Zajímá vás, kolik jste spotřebovali elektřiny, plynu či vody? O všem v domě máte přehled díky aplikacím FIBARO. Tím to ale nekončí. Pomocí grafů se můžete podívat i do historie spotřeby, porovnat jednotlivé spotřebiče či zjistit, kdo v kolik chodí domů.