Žaluzie a stínění

Nechte vaše žaluzie na inteligentním systému FIBARO a ušetřete tak čas i náklady na energie

Slunce ve vašich rukou

Ovládejte své domácí stínění ať už jste kdekoli, nebo to nechte na systému FIBARO

Žaluzie, markýzy, rolety, vrata, záclony, okna
 • Vzdálené ovládání přes mobilní aplikaci
 • Hromadné ovládání jedním tlačítkem
 • Efektivní automatika dle svitu, teploty a venkovních podmínek
 • Měření spotřeby elektrické energie
 • Přesné nastavení lamel a polohy žaluzií
 • Libovolné scénáře - žaluzie se vytáhnou po příchodu domů

Hlavní výhoda: inteligence

Venkovní žaluzie, vnitřní žaluzie, rolety, markýzy i vrata. To vše plně ovládnete pomocí inteligentního systému FIBARO, který zajistí nejen komfortní ovládání ať už jste doma v obývacím pokoji, nebo na druhém konci světa, ale také úspory energií, díky inteligenci a automatickému ovládání. Aktuální stav včetně ovládání budete mít k dispozici přímo z vašeho tabletu, nebo mobilního telefonu.

Snadná instalace

Instalace může být buď kabelová, či bezkabelová pro vaše současné ovládání žaluzií. Srdce pro ovládání stínění tvoří Žaluziový modul 2, který stačí nainstalovat do stávajících motorů, nebo přímo do vypínačů.

Modul vám zajistí vzdálené ovládání a plnou kontrolu nad vaším stíněním. Abyste využili inteligenci systému naplno je vhodné dokoupit vhodný anemometr, senzory pro měření teploty a ovládací prvky dle vašich preferencí.

Žaluziový modul 2

Unikátní ovladač pro ovládání žaluzií, rolet, markýz, vrat a dalších zařízení

Žaluziový modul 2
 • Extrémně malý modul pro bezdrátové řízení
 • Integrace přímo k motoru žaluzie
 • 5 řídících módů pro různá zařízení
 • Sledování přesné polohy i naklopení žaluzií
 • Detailní měření spotřeby energie
 • Spolehlivá technologie Z-Wave

Systém FIBARO vám zajistí také automatickou kalibraci, díky které se nemusíte bát postupného prověšování žaluzií, jelikož systém sám zajistí jejich rekalibraci.

Ruční i dálkové ovládání

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Ovládejte stínění pohodlně z vašeho mobilního telefonu, nebo tabletu. Ať už jste v obývacím pokoji nebo daleko od domova, ovládání budete mít neustále pod kontrolou.

Tlačítka na zeď

Tlačítka na zeď

Pokud již tlačítka na žaluzie máte, Žaluziový modul FIBARO z nich udělá chytrá tlačítka. Pokud nemáte, můžete doplnit bateriová tlačítka, která můžete umístit kamkoli na zeď.

Bezdrátové ovladače

Bezdrátové ovladače

Systém FIBARO nabízí mnohem širší možnosti ovládání. Designová klíčenka Keyfob, bezdotykový ovladač Swipe, bateriové ovladače NodOn a nebo tlačítko FIBARO The Button.

Dostupné na App Store Dostupné na Google Play

Nechte inteligentní systém pracovat za vás

 • Možnost nastavit libovolné scénáře
 • Automatické vytažení žaluzií při vstávání
 • Zatažení žaluzií po západu slunce
 • Automatické vytažení při silném větru
 • Regulace svitu proti přehřátí domácnosti
 • Ovládání všech žaluzií jediným tlačítkem

Vše pod kontrolou jediným kliknutím

Představte si následující situaci. Je brzy ráno a vy jdete pozdě do práce. Poslední co byste v takové chvíli chtěli řešit je, zda jsou zabezpečena garážová vrata, stažené žaluzie a venkovní rolety, nebo jednoduše vypnuté domácí spotřebiče. Se systémem FIBARO stačí stisknout jediné odchodové tlačítko a všechny přednastavené akce se vykonají zcela automaticky.

Ovládněte svojí příjezdovou bránu přes mobil

FIBARO vám otevře garážová vrata automaticky při příjezdu domů na základě detekce polohy GPS vašeho telefonu, nebo si můžete otevřít ručně pomocí mobilní aplikace, či bezdrátové klíčenky FIBARO.

FIBARO je komplexní chytrá domácnost

FIBARO je komplexní chytrá domácnost

FIBARO není jen o skvělém ovládání stínění. Je to ucelený systém chytré domácnosti, pomocí kterého můžete ovládnout zabezpečovací systém, vytápění, klimatizaci, osvětlení i domácí multimédia. Čím více zařízení do systému zapojíte, tím komplexnější a inteligentnější vaše domácnost bude. Každé ze zařízení má obvykle více funkcí.

Jaké produkty budete potřebovat?

1 Produkty vhodné pro kabelovou přípravu

2 Produkty vhodné pokud již máte hotové žaluzie

Netatmo Weather Station Netatmo Weather Station Chytrá meteostanice s měřením teploty, hluku, vlhkosti i CO2. Nutná k použití přídavných modulů.
Netatmo Wind Gauge Netatmo Wind Gauge Modul ke stanici Netatmo. Měří rychlost a směr větru, na základě čeho se přizpůsobí stínění.
Netatmo Rain Gauge Netatmo Rain Gauge Modul ke stanici Netatmo. Pozná kdy a jak prší a následně pošle signál k vhodné úpravě stínění.
NodOn bateriové 4tlačítko NodOn bateriové 4tlačítko Bateriové tlačítko na zeď, které lze umístit kamkoli bez nutnosti použití kabelů.
NodOn Octan Remote, sundavatelný bateriový ovladač NodOn bateriový ovladač Přenosný bateriový ovladač se základnou, kterou lze umístit kamkoli na zeď.

Proč zvolit FIBARO?

Hromadné ovládání

Hromadné ovládání

Zapomeňte na ruční ovládání každého okna zvlášť. Se systémem FIBARO stačí stisknout jediné tlačítko a celý dům rozjasní slunce. Nemusíte být ještě ani doma, stačí vše udělat po cestě přímo z aplikace. Kromě toho si můžete vytvořit vlastní scény, které se následně vykonají automaticky.

Široké možnosti

Široké možnosti

Díky systému FIBARO budete moci ovládat nejen žaluzie, ale také garážová vrata, rolety, nebo markýzy. Díky jednoduchému ovládání přes mobilní aplikaci můžete například nastavit přesnou pozici i naklopení žaluzií, vše samozřejmě uvidíte také v reálném čase vizualizované v samotné aplikaci.

Ušetřete náklady

Ušetřete náklady

FIBARO vám nepřinese jen komfort. Díky efektivní práci s žaluziemi můžete do svého domova pustit jen tolik svitu a tepla kolik potřebujete, nebo kolik je právě potřeba ke stabilní teplotě. Žaluziový modul FIBARO vám navíc dokáže poskytnout přesné informace o spotřebě vaší energie.

Dostupný komfort

Dostupný komfort

Ať už si plánujete zlepšit komfort v novostavbě s precizní kabelovou přípravou, nebo v bytě s omezenými možnostmi, FIBARO je správnou volbou. Instalace závisí na vámi zvolených produktech, ale při složitějších instalacích se doporučujeme obrátit na některou z montážních firem.

Zjistit více o systému FIBARO

Inteligentní systém FIBARO je víc než jen stínění. FIBARO je komplexní systém pro ovládání chytrého domova. Osvětlení, vytápění, klimatizace, nebo bezpečnost. S tím vším vám FIBARO dokáže pomoci.

Zjistit více o systému

Koupit FIBARO

Komponenty FIBARO můžete zakoupit u velkých internetových prodejců elektroniky. V případě, že máte zájem o odbornou instalaci, máme pro vás připraven seznam odborníků. Pokračujte kliknutím na tlačítko níže.

Kde koupit FIBARO