Produkty

Tlačítko (různé barvy)

Výrobce: FIBARO

Přehrát video

FIBARO Tlačítko (různé barvy)

Pouhým stisknutím aktivujte a deaktivujte jakékoli zařízení, nebo akci v systému FIBARO.

Doporučená cena: 1 495 Kč

Nebo: 61 EUR

Koupit (1 495 Kč)
Jednodušeji už to nejde

Jednodušeji už to nejde

Tlačítko FIBARO The Button je unikátní bezdrátové tlačítko, pomocí kterého můžete jedním stiskem ovládat jakékoli zařízení ve vašem domácím systému FIBARO, spouštět naplánované akce a sekvence. Odcházíte z domu a nechcete zapínat mobilní aplikaci? Stiskněte tlačítko u dvěří a můžete v klidu odejít. FIBARO se postará o zbytek.

Stylový pomocník

Ať už umístíte FIBARO Tlačítko kamkoli, vždy bude stylovou součástí interiéru. Vyberte si jednu z mnoha barevných variant, podle vašeho vkusu. Díky unikátnímu povrchu se Tlačítko neztratí ani v pokoji vašich dětí, které na něj mohou bez problému malovat a vylepšit jej podle svého.

Stylový pomocník
Vždy po ruce

Vždy po ruce

Zábava, ale zároveň užitečnost. To jsou základní přednosti Tlačítka FIBARO. Můžete jej využít například na spuštění scény “Jdu spát”, jako pomocníka k nemocné babičce, která jedním stisknutím přivolá vaši pomoc, nebo jako rychlý způsob zavolání taxi. Využití je jen na vás.

Snadná instalace, snadné ovládání

Instalace je jednoduchá jako samostatné používání Tlačítka. Nastavení je už jen čistě na vás. Po každém stisknutí vám může přijít notifikace na vaše mobilní zařízení a vy tak budete neustále v obraze. Tlačítko rozpozná až 6 různých akcí. Jedno stisknutí může rozstvítit světla, dvě stisknutí mohou aktivovat klimatizaci a podržení Tlačítka může spustit připravenou scénu.

Snadná instalace, snadné ovládání
Dostupný také ve verzi pro Apple HomeKit

Dostupný také ve verzi pro Apple HomeKit

Bezdrátové tlačítko můžete ovládat přímo přes aplikaci Domácnost pro Apple HomeKit. FIBARO tlačítko pro Z-Wave ovládáte aplikací Fibaro, přes řídicí jednotku Home Center. S tou získáváte přístup k bezplatnému cloudu, možnost automatizovaných scénářů a vzdáleného ovládání odkudkoliv na světě.