FIBARO

FIBARO ID účet pro všechny služby FIBARO

19. ledna 2017

Fibaro ID

Představujeme vám FIBARO ID. Jednotný účet, pomocí kterého budete moci spravovat veškeré vaše služby FIBARO.
FIBARO ID nahradí současný přihlašovací proces na který jste zvyklí a výrazně jej zjednoduší. To vše při zachování maximální bezpečnosti a zároveň dosavadních funkcí současného přihlašování.

Co vám FIBARO ID přinese?

FIBARO ID jednoduše spojuje všechny naše služby pod jeden účet pro maximální jednoduchost a přehlednost. Po přihlášení do webového prostředí FIBARO ID můžete ihned vidět poskytované služby – vzdálený přístup, technická podpora a další. Některé služby nejsou v tuto chvíli ještě dostupné.

Služby FIBARO ID

Jak se nyní připravit na změnu a přesun účtu?

Je to jednoduché. V první řadě zkontrolujte, zda je e-mailová adresa, kterou používáte pro přihlášení na home.fibaro.com v pořádku. Poté aktualizujte vaši řídící jednotku Home Center na verzi 4.110. Na vaší e-mailovou adresu vám v blízké době přijde e-mail s výzvou k převodu účtu na nové FIBARO ID. Dále již postupujte podle instrukcí, které vás celým procesem provedou.

Celý proces můžete zhlédnout v dvouminutovém videu níže:

(Nezapomeňte zapnout české titulky)

Současná verze přihlašování na home.fibaro.com bude dostupná až do konce března 2017. Poté se budou již všichni uživatelé přihlašovat pomocí FIBARO ID, které je v současné době dostupné na adrese id.cloud.fibaro.com.

Stále si nejste jisti jak vás FIBARO ID ovlivní? Projděte si nejčastěji kladené dotazy (anglicky).