Vytápění budoucnosti

Pomocí systému FIBARO můžete ušetřit až 30 % nákladů na vytápění.

Přivítejte chytré vytápění

Náklady na vytápění tvoří během topné sezóny značnou část celkových energií. Chytrá regulace vytápění vám může ušetřit až několik desítek procent nákladů. Nechte vytápění na inteligentním systému FIBARO. Ať už bydlíte v bytě s centrálním či dálkovým vytápěním, kde máte přístup pouze k radiátorům, či v domě, kde můžete ovládat přímo zdroj vytápění, systém FIBARO vám pomůže ušetřit.

Jak vám FIBARO ušetří náklady?

Inteligentní systém vám umožní regulovat teplotu v každé místnostni zvlášť s ohledem na optimální spotřebu. Systém ví, kdy vstáváte, vracíte se z práce a chodíte spát. Automatizace se už následně postará o to, aby vytápění korespondovalo s vaším denním rytmem. Vracíte se nyní domů z práce do chladného a nevytopeného bytu? Systém FIBARO zajistí teplo domova ještě předtím, než dorazíte domů. A to samozřejmě tak, aby byla úspora co největší. Inteligentní dům ví, jak se zrovna mění počasí, a umí tak chytře rozložit vytápění do různých místností.

Jak chytré vytápění funguje?

Chytré je takové vytápění, o které se nemusíte zbytečně starat. Díky inteligenci systému FIBARO se vytápění přizpůsobí vašemu dennímu rytmu a nebudete tak muset řešit typické neduhy, jakými jsou příliš vysoká teplota na spaní nebo naopak studený domov po probuzení. Systém FIBARO tohle jednoduše řeší za vás. Vy se tak můžete zaměřit na to, co je ve vašem životě opravdu důležité.

Jak chytré vytápění funguje?
Automatické scény

Automatické scény

FIBARO zná váš denní program. Ráno se budete probouzet do příjemně vyhřátého domova, po odchodu do práce se teplota sníží pro optimální spotřebu a odpoledne už vás přivíta opět teplo domova. Odjíždíte na dovolenou? Žádný problém. Zapněte režim dovolená a neřešte tak zbytečné náklady.
Řízení odkudkoli

Řízení odkudkoli

Zapomněli jste vypnout vytápění doma po odjezdu na chatu? Pomocí mobilní aplikace můžete vytápění pomocí systému FIBARO řídit odkudkoli. Jednoduše tak vypnete vytápění domova, když odjíždíte na chatu, a stejně tak snadno si vyhřejte domov na požadovanou teplotu, ještě než se vrátíte domů. Nebo to nechte na automatice.
Zastavte vytápění

Zastavte vytápění

Někdy život nejde tak, jak jsme si jej naplánovali. V takových chvílích se hodí vytápění pozastavit, nebo vypnout, nejlépe snadno a rychle. S aplikací FIBARO, chytrým termostatem MCOHome, případně termostatickými hlavicemi FIBARO či Danfoss to není žádný problém a celý proces je otázkou několika kliknutí.
Úspory až 30 %

Úspory až 30 %

Kromě komfortu, který do vašeho života vnese inteligence systému FIBARO, je hlavním benefitem energetická úspora, která může dosahovat až k 30 %. Hlavním důvodem úspory je především optimalizace vytápění dle vašeho denního programu a její automatizace.

Příklad úspory

Výměnou vašich starých radiátorových hlavic můžete ušetřit až několik desítek procent nákladů. Jednoduše nahraďte vaše dosavadní hlavice za chytré termostatické hlavice FIBARO, nebo Danfoss a nastavte je dle vašich denních potřeb.

Příklad úsporyV grafu můžete vidět potenciální úsporu v procentech při nahrazení starých hlavic za vaše nové chytré hlavice FIBARO.

Příklad úspory

S čím vám FIBARO pomůže?

1 Řízení zdroje vytápění

Zapomeňte na staré nevzhledné termostaty se složitým ovládáním a na chladný domov po příchodu z práce. Nejen, že si ušetříte práci a peníze, ale především přidáte komfort do vašeho života. Pro řízení vašeho lokálního zdroje vytápění stačí použít chytrý termostat MCOHome, který vám umožní přesnou kontrolu nad vytápěním přímo doma, nebo pak vzdáleně přes mobilní aplikaci FIBARO. Propojení s ostatními senzory FIBARO pak dodá tu pravou inteligenci vaší domácnosti.

Vhodný produkt:

2 Zónová regulace

Ať už bydlíte v panelovém domě, nebo máte jednoduše dálkový zdroj vytápění, jistě řešíte, jak zefektivit vaše zónové vytápění. Pro radiátory stačí použít chytré termostatické hlavice FIBARO, či hlavice Danfoss, které dokáží automaticky regulovat teplotu. Každá jednotlivá hlavice indikuje teplotu v dané zóně zvlášť, nemusíte tak zapínat dokonce ani mobilní aplikaci. Pro řízení podlahového vytápění pak stačí použít termostat MCOHome.

Vhodné produkty:

Zjistit více o systému FIBARO

Inteligentní systém FIBARO je víc než jen regulace vytápění. FIBARO je komplexní systém pro ovládání chytrého domova. Zabezpečení, osvětlení, klimatizace, nebo žaluzií. S tím vším vám FIBARO dokáže pomoci. Zjistit více o systému

Koupit FIBARO

Komponenty FIBARO můžete zakoupit u velkých internetových prodejců elektroniky. V případě, že máte zájem o odbornou instalaci, máme pro vás připraven seznam odborníků. Pokračujte kliknutím na tlačítko níže. Kde koupit FIBARO